Dezodoranty

Dezodoranty do butów

Dezodoranty do butów mają za zadanie niwelować nieprzyjemny zapach butów, który pojawia się po całodziennym chodzeniu, treningu czy wysiłku fizycznym. Dodatkowo zabezpieczają obuwie dzięki zawartości substancji o działaniu przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym i antyperspiracyjnym, które mają pozytywny wpływ również na utrzymanie dobrej kondycji skóry naszych stóp. Pocenie się stóp jest naturalne i aby nie było uciążliwe zaleca się noszenie obuwia wykonanego z naturalnych materiałów i gwarantujących odpowiednią wentylacją oraz stosowanie odpowiednich dezodorantów i talków ograniczających pocenie. Poza tym dezodoranty mają przyjemny świeży zapach dzięki czemu efektywnie maskują woń potu.

Dostępne na Sellecti.pl dezodoranty do butów skutecznie neutralizują przykre zapachy zapewniając długotrwałe odświeżenie i komfort. Znajdziesz u nas dezodorant do butów antygrzybiczny, dezodorant antybakteryjny czy bardzo skuteczny dezodorant ze srebrem.

.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.