Wczytuję dane...
Dezodoranty

Dezodoranty do butów

Dezodoranty do butów mają za zadanie niwelować nieprzyjemny zapach butów, który pojawia się po całodziennym chodzeniu, treningu czy wysiłku fizycznym. Dodatkowo zabezpieczają obuwie dzięki zawartości substancji o działaniu przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym i antyperspiracyjnym, które mają pozytywny wpływ również na utrzymanie dobrej kondycji skóry naszych stóp. Pocenie się stóp jest naturalne i aby nie było uciążliwe zaleca się noszenie obuwia wykonanego z naturalnych materiałów i gwarantujących odpowiednią wentylacją oraz stosowanie odpowiednich dezodorantów i talków ograniczających pocenie. Poza tym dezodoranty mają przyjemny świeży zapach dzięki czemu efektywnie maskują woń potu.

Dostępne na Sellecti.pl dezodoranty do butów skutecznie neutralizują przykre zapachy zapewniając długotrwałe odświeżenie i komfort. Znajdziesz u nas dezodorant do butów antygrzybiczny, dezodorant antybakteryjny czy bardzo skuteczny dezodorant ze srebrem.

.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.