Wczytuję dane...
Impregnaty

Impregnaty do butów

Buty to cześć garderoby najbardziej narażona na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, Nieustanne wilgoć, kurz, błoto, sól drogowa, wielokrotne zginanie i otarcia wpływają na obniżenia wytrzymałości butów a tym samym do ich niszczenia.

Aby przedłożyć trwałość butów np. zimowych, zadbać o ich nienaganny wizualny wygląd oraz komfort noszenia warto zabezpieczyć je przed sezonem poddając impregnacji. Zabieg taki z łatwością można przeprowadzić w domu za pomocą impregnatów w sprayu. Wystarczy dobrać odpowiedni preparat do danego typu materiału/ skóry naturalnej.

Podstawowa funkcja impregnatów do obuwia to stworzenie niewidocznej warstwy chroniącej powierzchnię obuwia przed zabrudzeniami, deszczem, śniegiem czy plamami; zapewnia wodoodporność i ułatwia czyszczenie zabrudzeń. Zadbaj o swoje obuwie stosując profesjonalne impregnaty do butów dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Oferujemy produkty typu: impregnat do nubuku, impregnat do zamszu, impregnat do skóry naturalnej, jak również impregnaty do tkanin.

.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.