Wczytuję dane...
Sortuj według: Wyświetl po produktów
  Półbuty

  Półbuty męskiePółbuty męskie

  Każdy mężczyzna powinien mieć w szafie co najmniej jedną parę dobrych półbutów na wszelkie eleganckie i oficjalne okazje tzw. oxfordy lub wiedenki. Najlepiej w kolorze czarnym, bez zdobień i wykonane ze skóry licowanej.

  Aktualnie półbuty to najczęściej wybierany typ obuwia przez mężczyzn. Szeroki wybór, materiałów, wzorów i faktur pozwala na noszenie półbutów do formalnych jak i całkiem codziennych okazji. Do klasycznych typów półbutów zaliczmy m.in. mokasyny posiadające oddzielną kategorię w naszym sklepie oraz brogsy z charakterystyczną linią łączenia fragmentów skóry, zdobieniami i ażurowymi wycięciami, które świetnie sprawdzą się do codziennych garniturów i stylizacji typu smart casual.

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór półbutów i pantofli męskich m.in. półbuty Riekar, pantofle Ryłko, czy też pantofle Venezia.

  Jeżeli interesują Cię modne półbuty na szczególną okazję to na pewno u nas w sklepie je znajdziesz, zarówno jako dopełnienie eleganckich stylizacji, jak i tych codziennych.