Wczytuję dane...
Worki

Torba worek

W ostatnim sezonie torba typu worek szturmem zdobyła wybiegi domów mody a następnie półki sklepowe. Popularność tej torebki wynika z nowoczesnego designu który wyróżnia się na tle klasycznych kuferków i shopperów. Torba typu worek jest idealna do codziennych lub sportowych stylizacji – dzięki dużej pojemności bez problemu pomieści wszystkie niezbędne atrybuty kobietyMożna znaleźć takie torebki w przeróżnych wymiarach, kolorach i wykończeniach (materiał i zdobienia).

Aktualne trendy w modzie lansują torby typu worek z frędzlami w stylu boho lub drapieżnymi srebrnymi okuciami. Detalem wspólnym dla tego typu torebek jest charakterystyczne marszczenie i ściągacz na górze oraz długie uchwyty do noszenia na ramieniu. W naszej ofercie każda kobieta znajdzie torbę - worek na ramię w atrakcyjnych cenach, a dzięki wykorzystaniu do ich produkcji wysokiej jakości skór i materiałów wytrzymałość i perfekcyjny wygląd torebki utrzyma się przez długi okres uzytkowania.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.